PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034966}
4,8 179
ocen
4,8 10 1 179
Shirley
powrót do forum filmu Shirley

obchodzi kolejny film zrobiony przez amerykanów dla amerykanów, wali mnie to czy to był osoba białą cze ciemnej karnacji nie zamierzam oglądać tego gówna.

Ricky79

Lepiej jakby zrobili film biograficzny dramat kabaret o człowieku długopisie niech się oni uczą o naszej historii a nie my cały czas uczymy się ich.

Ricky79

ale cie odkleilo

m_piszczatowski

Drugi mój wpis to sarkazm a odnośnie tego filmu co niby ma wnosić??? Po co takie gówna powstają???

Ricky79

po pierwsze jesli juz, to twoj wpis to bardziej ironia niz sarkazm, po drugie, obejrzales film czy narzekasz, zeby narzekac?

m_piszczatowski

Napisałem że nie mam zamiaru i po co takie filmy powstają a nota na filmwebie jak widać 4,0

Ricky79

To film głównie skierowany do Afroamerykanów i kobiet amerykańskich, to dla nich ważna postać. Ich też nie obchodzą filmy o Polakach, które powstają na netflixie, a to nie jest tvp czy polsat, żeby robili filmy tylko dla Polaków, naprawdę nie obchodzi cię to nie oglądaj, nikt cię nie bombarduje reklamami tego filmu...

Ricky79

Napisal gamoń z gladiatorem w awatarze, filmie zrobionym przez Amerykanów, czyli masz gówno w awatarze po twojemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones