Joanna Pach

Joanna Pach-Żbikowska

7,4
3 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Pach

Ta kobieta zarżnęła polską Liarę T'Soni. Jedna z najgorzej dubbingowanych postaci jakie słyszałam w pełnych lokalizacjach. Jako Sybilla w Samie i Maxie jest niemalże równie fatalna. Jej głos irytuje, a sposób mówienia sprawia, że postacie wręcz ociekają sztucznością... Kto ją w ogóle zatrudnia?

kompaktowa

Jako Liara T'Soni Pach była świetna. Jej głos pasował do tak młodej osoby (Asari dojrzewają w nieco innym tempie). Joanna Pach ma świetny głos, który zazwyczaj dobrze pasuje do postaci. Jedyne wyjątki to Hermiona w komnacie tajemnic (choć to może przez przyzwyczajenie do filmowego głosu) i Santine w TCW.

MistrzSeller

Jasne, że Liara miała być młoda, ale nie oznacza to że miała być również irytująco sztuczna. Dla mnie tragedia, jej głos wręcz raził, a w porównaniu z oryginałem... brak słów. Nie słyszałam jej w Harrym ani jako Santine, więc niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ale nie wyobrażam sobie, że mogła wypaść jeszcze gorzej niż w wyżej wymienionych przeze mnie produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones