PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504336}

Komandoria

La Commanderie
6,2 154
oceny
6,2 10 1 154
Komandoria
powrót do forum serialu Komandoria

Po pierwszym odcinku....

ocenił(a) serial na 6

Serial raczej dla nastoletniej widowni, jak na TVP Historia za mało realny wygląd postaci (za ładne twarze,pełne, białe uzębienie i poobcinane ślicznie paznokcie) oraz mimo lekkich starań trochę zbyt tam czysto.Wystawiam "6" pierwszemu odcinkowi bo zaciekawił mnie los głównego bohatera, oczywiście jak na serial przystało zakończony w decydującym momencie.

ocenił(a) serial na 7
adso41

Dlaczego zakończony w decydującym momencie? Wszystkie wątki zakończono ( jeśli sie mylę to mnie poprawcie bo 100 % pewności nie mam), samo zakończenie daje możliwość kontynuacji, ale to już chyba dzisiaj standard. Co do wyglądu postaci, to się nie zgodzę, np. najemnicy / rabusie - ewidentnie widać brud, popsute zęby itp. Chłopi mogliby być ciut brudniejsi ;) Serial moim zdaniem ciekawie porusza w pobocznych wątkach życie w średniowieczu i ukazuje jak ono wyglądało. Dałem 7 po oglądnięciu całości.

Pingwin1319

adso miał raczej na myśli to, że odcinek kończy się w najlepszym momencie.
Właśnie oglądam to na TVP, niestety spóźniłem się parę minut na 2 odcinek, jest tu ktoś kto to ogląda i mógłby powiedzieć jak zaczął się 2 odcinek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones